K70 ID: Parmak izi terminali, yeni işlemci teknolojisi ve raporlama sistemiyle diğer geçiş kontrol cihazları arasında açık ara öne çıkmaktadır.Parmak izi terminalleri, diğer tanılama cihazlarına göre ekonomik bir maliyette olup, fiyat/performans açısından uygun bir geçiş kontrol imkanı sunmaktadır.
Geçiş Kontrol Sistemleri dahilinde kullanılan parmak izi cihazları’nın yeni gözdesi zkteco k70 parmak izi okuyucu sistemin verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlar.
K70: ZKTeco K70 Personel Takip ve Kontrol Cihazı | Puantaj Yazılımlarıyla Tam Kapasite Çalışma Troyy Kontrol bünyesindeki Personel Takip Yazılımlarıyla rahatlıkla kullanılabilir.
K70: Data transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilmenizi aynı zaman da veri akışında problem olmasının önüne geçebilmek için TCP/IP veya USB Flash disk yardımıyla hareket kayıtları / Personel bilgileri aktarılabiliyor.
K70: Elegant tasarımı ve dayanıklı malzemesiyle kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamak için tasarlanan K70 PDKS Terminali güçlü özellikleriyle günlük personel takibinizi basitleştiriyor.
ZKTeco K70 PARMAK İZİ OKUYUCU’NUN ÖZELLİKLERİ
-Renkli TFT Ekran
-1.000 Kullanıcı Kapasitesi
-Parmak izi, kart, şifre özellikli
-80.000 Log Kapasitesi
-ZK Optik Sensör
-TCP/IP Bağlantı
-Linux İşletim Sistemi
-Zil Çaldırma
Sizlerde Parmak İzi Okuyucu Ankara konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız Troyy Kontrol Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.