iclock880

PARMAK İZİ OKUYUCU İCLOCK 880

Zkteco iclock 880 parmak izi okuyucu terminali firmanın üretmiş olduğu en yüksek kapasiteli ve donanımlı parmak okuma cihazlarının başında gelir. Hem şık görünümü hem de oldukça işlevsel oluşuyla personel sayılarının bir hayli fazla olduğu kurum veya kuruluşların bir çoğunda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle aynı anda hem parmak izi hemde proximity veya mifare kartların olduğu kuruluşlarda suistimale açık olan bir birinin yerine kart okutma durumlarına karşın kartını okutan kişinin fotoğrafını da çekme ve sisteme kaydetme özelliği sayesinde iş verenler gönül rahatlığıyla kontrolü iclock 880 parmak izi okuma terminaline bırakabilmektedir.

Iclock 880 Parmak İzi Okuyucu Fiyatları Ne Kadar ?

Tabi ki bu kadar üstün özellikleri bir arada bulunduran bir parmak izi okuyucu cihazı fiyat olarak kapasitesi düşük olan,fotoğraf çekme özelliği bulundurmayan, access kontrol özelliği olmayan parmak okuma cihazlarından pahalıdır. Ama düşündüğümüzde bu kadar özelliği tek başına üzerinde barındıran bir parmak izi sistem cihazı için çok da pahalı olduğu söylenemez. Fiyatla alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Iclock 880 Parmak İzi Cihazın Web PDKS Yazılımlarıyla Uyumu

ZKTeco’nun kendi yazılımlarının yanı sıra sağlamış olduğu sorunsuz SDK desteği ile beraber firmaların yazılım departmanlarında geliştirmiş olduğu bir çok yazılım ile sorunsuz bir şekilde çalıştığı bilinmektedir.

Troy Kontrol Sistemleri olarak bünyemizde yürütmüş olduğumuz yazılım geliştirme çalışmalarımız sonrasında edindiğimiz tecrübelerle beraber PDKS Yazılımları, web tabanlı pdks yazılımları, spor salonu üye takip yazılımları, access kontrol yazılımları ( geçiş kontrol sistemleri ) yemekhane takip yazılımları gibi bir çok yazılım ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Turnike Sistemleri İle Uyumu

Dedik ya ZKTeco iclock 880H parmak izi okuyucu terminal bir çok üstün özellik barındırıyor. Yazılım çözümlerin de mükemmel çalıştığı gibi her türlü donanım ekipmanları ile de oldukça uyumlu çalışmaktadır.

Eğer geçişleri kontrol altına alırken bunu bir Turnike Sistemi ile beraber yapmak istiyorsanız ve üzerinde üstün özellikli bir geçiş kontrol sistem cihazı olsun istiyorsanız Iclock 880H tam aradığınız parmak izi okuma terminalidir. içesinde bulundurduğu röleler sayesinde kullanıcıdan gelen geçiş yetkisi verisine göre turnike sistemlerini kontrol altına almakla kalmıyor bunları yazılım kısmında anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

PARMAK İZİ OKUYUCU ZKTeco iclock 880 Özellikleri

• 50,000 kayıt (1: N) ve 800,000 log
• Multimedya 3.5’’ TFT ekran.
• Entegre kamera ve fotoğraf ID tanımlama özelliği sayesinde uygulamayı daha basit bir hale getiriyor.
• Entegre yedek batarya.
• Opsiyonel proximity veya kart okuyucu
• 8 kullanıcı tanımlı tuş.
• Kilit ve alarm için röle süresi.
• Çoklu dil desteği.
• Doğru veya yanlış parmak izi girildiğinde sesli ve görüntülü uyarı sistemi.
• SDK seçeneği yazılım geliştiriciler ve kullanıcılar için mevcuttur.
• USB sayesinde verilerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Parmak izi Kapasitesi :50,000
Transfer Kapasitesi :800,000
Kayıt Kapasitesi :200.000
Ekran :3.5 Inc – TFT
İletişim :TCP/IP
Standart Özellikler :Kod, SMS, DST, Ayarlanabilir Zil, Self Sorgu, Oto Status, T9 giriş, Anti-passback,Kamera,Entegre-batarya ,ID-Resimz
Opsiyonel Özellikler :ID/ Mifare / HID,Harici yazıcı, ADMS
Sensör :ZK Optik Sensör
Güç Kaynağı :DC 12V 3A
Algoritma Versiyonu :ZK Finger v10.0
Çalışma Sıcaklığı :0°C- 45°C
Nem Oranı :20%-80%
Ölçüler :213×178.2×47.5 mm (Uzunluk×Genişlik×Kalınlık)
Ağırlık :1.95 kg