Yaprak Turnike

Yaprak Turnike

Yaprak turnike tamamen manuel mekanizmadan oluşmakla beraber elektronik herhangi bir aksamı olmadığı için arıza verme ihtimalinin çok ama çok düşük olduğu turnike sistemleri modelinden birisidir. Yaprak turnike basit ve pratik yapısı ile üretimi son derece estetik tasarlanmış kullanım alanlarında sırıtmayan işlevinide oldukça stabil yerine getiren ürün modellerindendir. Yaprak turnikeler kendi arasında da bir kaç farklı özellikle ayrılmaktadır. Resimde bahsettiğimiz yaprak turnike modeli müşterinin tercihine göre yönü üretim esnasında giriş veya çıkış olarak ayarlana bilen, üzerinde herhangi bir kilit mekanizması barındırmayan, turnikenin geçiş yönünde herkeze geçişe müsade eden kullanışlı şık bir yaprak turnike modelidir.

Yaprak turnike de kol kısmında standart ölçülerin dışında sizlerin talebi doğrultusunda geçiş alanına uygun üretim tasarımlarımız mevcuttur. Kullanım alanlarına gelecek olursak;
Özellikle petrol istasyonlarının market kısmında herkezin sıklıkla karşılaşa bileceği bir üründür. bunun dışında yemekhane sistemlerinin çıkışında halka açık wc lerde, süper market zincirlerinin giriş ve çıkışlarında v.s.

Sizlerde yaprak turnike ile iligili daha detaylı bilgi almak için lütfen Troyy Kontrol ile iletişime geçiniz..

Yaprak Turnike ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

EnerjiMekanik tek yönlü Yaprak Turnike herhangi bir enerji kaynağına gerek duymadan, geçen kişinin itme hareketi ile tek yönde çalışır, yay mekanizması ile kendiliğinden kapanır. Diğer yönden geçişe izin vermez.
GövdeKrom nikel + paslanmaz çelik malzemeden üretilir.
EbatlarKol ile beraber genişlik: 90 cm / boy: 108 cm
UygulamaGiriş yönüne göre (sağ – sol) ayarı yapılabilmektedir. Mekanik yaprak turnike sadece tek yönde geçişe izin verir.
Özgün TasarımDekoratif dış görüntü, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte özgün bir tasarıma sahiptir.
Teknik ServisSürekli Servis ve yedek parça desteği; % 100 Yerli Üretim, Kolay Montaj