Web Tabanlı PDKS (Personel Takip Programı)

Web Tabanlı Access Kontrol Programı

Web Tabanlı Ziyaretçi Takip Programı

Web Tabanlı Yemekhane Takip Programı

Web Tabanlı Wc Takip Programı

Web Tabanlı Yurt ve Öğrenci Takip Programı

Web Tabanlı Spor Salonu Üye Takip ve Mini Bar Programı

Web Tabanlı Otopark ve Araç Takip Programı

                                                                                 Web Tabanlı Bulut Yazılımlar

Günümüzde İnternet teknolojisinin gelmiş olduğu nokta ve insan hayatında kapladığı yer yadsınamaz bir yoğunluğa ulaşmıştır. Öyle ki insanlar akıllı telefonlarla beraber dünya da ne olup bitiyor anında öğrene biliyor. Tabi ki ciddi bir bilgi kirliliği de oluşturmuyor değil. Ancak biz işin teknolojik ve alt yapı gelişmeleri ile beraber bilgi kirliliğinden ziyade insan oğluna çalışma hayatında ne gibi kolaylık getire biliriz düşüncesiyle hareket etmekten yanayız.

Geçiş Kontrol Sistemleri ile ilgili bir çok lokal de masa üstü uygulaması olarak çalışan program bulunmaktadır. Ancak firmalar bir takım girişimlerde bulunsalar da henüz geniş kapsamlı bir bulut üzerin de çalışan ihtiyacı görecek bir programlar serisi ortaya çıkarılmış değil.

Troy Kontrol olarak 2016 yılı başlarında başladığımız Web Tabanlı Geçiş Kontrol Yazılımları serisine 2017 yılının sonlarında sonlandırmış bulunuyoruz. 2 yıllık çalışmalarımız sonucun da sektörü bambaşka bir noktaya taşıyacak Web tabanlı Yazılım uygulamalarımızla siz değerli müşterilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. İnsan olarak bu tarz gelişmelerin yaratmış olduğu kolaylıklardan günümüz de herkesin faydalanması gerektiğini düşünüyoruz.

Kurumsal Bulut Sunucu Altyapısı

Bulut Sunucu altyapımız Türkiye’nin en güçlü donanım

altyapılarından birine sahip. Tüm veri işlem sunucularımı

z HP Proliant Rack tipi sunuculardan oluşmakta. Sandy Bridge serisi Intel Xeon işlemciler ile yüksek işlemci hızı garanti altına alınmakta.

Tüm bulut sunucu verileri aktif ve pasif yedekleme mekanizmasına sahip olup  %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısına sahip yüksek performanslı SSD Disklerde tutulmaktadır.. Kullanıcıların veri güvenliği için kesinlikle SATA disk kullanılmaktadır.

Bulut altyapısındaki Windows 2008 ve Linux işletim sistemleri yüksek performans için standart 64bit tir. Dilerseniz sunucunuzda 32bit uygulamaları da çalıştırabilirsiniz.

Her bulut sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur.

Yüksek Performanslı Donanımlar

Bulut altyapımız, müşterilerimizin bulut sunuculardaki web tabanlı yazılımlarımızdan en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır. Hızlı veri işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmek adına sunucularımız son en son teknoloji ile donatılmıştır. Veri kaybı yaşamamanız için 10 farklı yedekleme sistemi ile verileriniz güvenlik altına alındığı gibi düzenli olarak belirli aralıklarda yedekler tarafınıza digital ortamda ulaştırılmaktadır.

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı ve en güvenilir internet erişimine sahip olacak.

Yazılımlarımız müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir odada bulunmaktadır. Troy Kontrol olarak toplam internet çıkış hızımız 2 x 10Gbps dır.

Web Tabanlı Geçiş Kontrol Yazılımları Nelerdir ?

Web Tabanlı Geçiş Kontrol Yazılımları sektörde aklıma gelebilecek bütün yazılım çeşitliliğini tek bir platforma topladığımız Türkiye’nin en büyük Geçiş Kontrol ve online raporlama sistemidir. Bu online platform o kadar gelişmiştir ki normalde sektör bazında bir çok firmanın aynı anda lokal yazılımlarda bile bir araya getiremediği çeşitlilikte yazılımlar bütününü bir araya getirmiş, bunun yanı sıra geliştirmeye açık ve güvenlik sektöründeki bir çok yazılımla çok rahat bir şekilde entegrasyonu sağlayan digital bir geliştirme platformuyla oluşturulmuştur.

En çok beğenilen ve talep gören yazılım modülü Web Tabanlı PDKS Smek Web Pro ile bir çok muhasebe ve İK (insan kaynakları) programları ile uyumlu ve %100 sorunsuz çalışmaktadır.

Web tabanlı yazılım çözümlerinin beraberinde getirdiği bir çok avantajlı ve güvenilir yenilikler bulunmaktadır. Bu yenilikler arasında en göze çarpıcı özellik ise istemiş olduğunuz lokasyona kurulu web tabanlı herhangi bir yazılım uygulamamızın kontrolünü dünyanın herhangi bir yerinden kendi kullanıcı adınız ve parolanız veyahut QR kodunuzu ile erişimi mümkün kılmaktadır. Bunun yanında veri güvenliğiniz için SSL site ve Sabit İP ile beraber 128 bit şifreleme ile korunan Web uygulamalarımız çok güçlü bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Ancak dünya genelinde çok bilindik bir şirket veya devlet kurumunun sistemine sahip olmadığınız sürece hackerlerin sizlerle pek işi olmayacaktır zaten. Bunun yanın da bir de şirketinize düşman bir hacker edinmemiş olmanız diğer bir risk oluşturuyor gibi görüne bilir, ancak böyle birinin bile yıllarca oturup bir açık bulmaya çalışması gerekmektedir. Biz kendimizi sürekli yeniliyor ve güvenlik duvarlarımızı sürekli kontrol ediyor olacağız.

Web Tabanlı Personel Takip Programı temelinde oluşturulan ve daha sonrasın da gittikçe genişleyen yazılım modüllerine dönüşen Smek Web Pro, içerisinde bir çok farklı sektör ve kuruma hitap eden Türkiye’nin en büyük online geçiş kontrol ve raporlama sisteminin bazı modülleri;

  • Web Tabanlı Personel Takip Programı
  • Web Tabanlı Access Kontrol Programı
  • Web Tabanlı Yemekhane Takip Programı
  • Web Tabanlı Ziyaretçi Takip Programı
  • Web Tabanlı Wc Takip Programı
  • Web Tabanlı Yurt Takip ve Öğrenci Takip Programı
  • Web Tabanlı Spor Salonu Üye Takip Programı
  • Web Tabanlı Otopark ve Araç Takip Programı

Yukarıda modüllerini sıraladığımız  Web Tabanlı Programlar serisi, ancak donanımla birleştiği zaman anlam kazanmaktadır. Bahsi geçen bu donanımlar parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sistemi, turnike sistemi, kollu bariyer v.s. gibi elektronik donanımlardır. Bunun yanı sıra hala AR-GE çalışmalarının devam ettiği Access Kontrol Paneli üretimimiz 2018 ortalarında son bulacak ve siz müşterilerin kullanımına sunulacaktır. Access Kontrol Panelimiz de yine web browser üzerinden istediğiniz gibi erişime açık olacaktır.