Şirketlerin, kurumların, işletmelerin güvenli hale gelmesi için bir takım tedbirler alınmaktadır. Çünkü insan sayısının fazla olduğu yerlerde güvenlik zafiyetleri olmaktadır. Herkesi takip etmenin kolay olmadığı insan unsuruyla yapılan denetim sistemleri yerini artık web pdks programı yazılımlarına bırakmıştır. Açılımı personel takip sistemi olan pdks programlarıyla çok daha güvenilir bir denetim mekanizması kurulabilmektedir. İçinde birçok unsuru barındıran web pdks programı sayesinde tüm kurumlarda çalışan personel denetime tabi tutulabilecektir.

Bu sistemler içinde detektörler, parmak izi okuyucular, göz tanıma sistemleri gibi son teknolojik gelişmeler de yer almaktadır. Özellikle hassas belgeledin olduğu ve çok hassas işlemlerin yapıldığı kurumlarda web tabanlı pdks programı kullanmak büyük bir zarurettir. Böylece personel hakkında çok geniş bir şekilde bir veri tabanı oluşturulabilecektir. Aynı zamanda şirket veya kurum için de bir güvenlik profili ortaya çıkartılabilmektedir.

Web Pdks Programı Özellikleri Nelerdir?

web pdks programı, istenen sayıda personelin kaydına olanak sunmaktadır. Bu şekilde çok büyük işletmelerde bile çok rahat bir şekilde kullanım alanı bulmaktadır. Tüm personelin giriş ve çıkış bilgileri sistemde kayıt altına alınmaktadır. Eğer kurumun birden fazla giriş ve çıkışı var ise personelin bunlardan hangisini kullandığı ve ne zaman giriş çıkış yaptığı ayrı ayrı değerlendirilebilmektedir. Program içinde kurum yetkilisi tarafından istenen saatler için giriş ve çıkış bilgisi elle de eklenebilir. Tüm istatistikler web tabanlı pdks programı sayesinde excel belgesi formatında alınabilir ve çeşitli açılardan firmaya veya kuruma analiz imkânı sunar. Bu program her türlü şart altında çalışabilmesi için hem online hem offline olarak çalışabilmektedir. Bununla birlikte kurumsal bazda inceleme yapılabildiği gibi kişi bazında da sorgulama ve inceleme yapılabilmektedir. Web tabanlı pdks programı ile elde edilen veriler günlük, haftalık ve daha uzun süreli bir periyot için takip bilgilerini yöneticiye sunabilmektedir. Tüm bu istatistik ve takip bilgileri kurumdaki tüm giriş ve çıkış yapılan dış ve iç sistemlerden veri alabilmektedir. Ayrıca kurum giriş çıkışlarına bakılarak personelin mesai saatleri hatta mesai ücretleri de belirlenebilmektedir.

Web Pdks Programı ile Entegre Olan Personel Takip Sistemleri

Web pdks programı yazılımlarının düzgün çalışabilmesi için mutlaka kaliteli takip sistemleri ile takviye edilmelidir. Bu personel takip sistemlerinin tamamı büyük teknolojilerdir ve hata payları çok düşüktür. Bu sistemler aldıkları bilgileri web pdks programı database kısmına ileterek bu bilgilerin depolanıp kullanılmasını sağlar. Personel takip sistemlerinden en çok kullanılanı kartlı geçiş sistemleridir. Diğer sistemler nazaran daha uygun fiyatlı olan bu kartlı sistemde giriş turnikelerinden ve kapılarından geçerken kart sisteme okutulmakta ve bilgiler program merkezine iletilmektedir. Bir başka personel takip sistemi ise parmak izi okuyuculu sistemdir. Bu sistem çok güvenilir bir personel takip sistemidir zira herkesin parmak izi bilgisi farklıdır ve son derece yanılmaz bir yöntemdir. Kaliteli olan bu katip sistemi web pdks programı ile entegre edilerek çok iyi sonuç vermektedir. Yine teknoloji tabanlı olan ve hata payı en az parmak izi takip sistemi kadar düşük olan yüz okuma takip sistemi de çok güvenilir bir altyapıya sahiptir. Bu tip sistemler güvenlik derecesi çok yüksek olan banka, askeri yerler, emniyet birimleri, önem derecesi yüksek olan tıbbi laboratuvarlar için çok idealdir. Bütün personel takip sistemleri kaliteli web pdks programı yazılımları ile çalıştırılması gereken unsurlardır.

Web PDKS Programı Fiyatları

Web PDKS Programları bilindiği üzere web platformu üzerinde herhangi bir internet browser tarayıcısı üzerinden çalışmaktadır ve herhangi bir kurulum gerektirmemektedir. Sistem sağlayıcılarının kendi bünyelerinde veya dışarıdan ücretli temin ettikleri sunucular üzerinde çalışmakta ve bu sunucuların yıllık bakım maliyetleri doğrultusunda fiyatlar Web pdks programını kullanan şirketin personel kapasitesine göre değişiklik göstere bilmektedir.
Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Peki ama Web pdks sistemi nerede çalışmakta o zaman?

işte bu sorunun yanıtı tamda fiyatı belirleyen unsurların başında geliyor. Genelde Firmalar personel bilgilerin dışarıya sızmasından endişe etmektedir. Ama günümüzde sosyal medya yada internet kullanan herkesin bilgileri sağlayıcılar tarafındaki sunucular da tutulmaktadır. Bu doğrultuda eğer ülkeyi yöneten yüksek mertebede personel çalıştırmıyor iseniz personellerinizin bir takım ad-soyad nereli olduğu veya ne kadar maaş aldığıyla ilgili bu kadar büyük sunucu sağlayıcılarının ilgileneceğini düşünmüyoruz. Ha illada benim bilgilerim bende kalsın diyorsanız o zaman iyi bir sunucu sağlayıp web tabanlı pdks programınızı buraya kurdurabilir ve her türlü bilgi kaybından siz sorumlu olabilirsiniz.