Dünyada olduğu kadar ülkemizde de kullanılmakta olan turnike sistemleri fiyat özelliklerinde cihazların içerik ve boyutlarına göre farklılıklar meydana gelebilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan terör ve şiddet olayları sebebi ile daha da çok tercih edilen bu sistemler sayesinde, güvenli geçişler sağlanmakta ve belirli alanlara giriş ve çıkışlar kontrol altına alınabilmektedir. Farklı alan ve noktalara yapılacak olan geçişlerin daha güvenli şekilde olması ve kişilerin birbirleri ile olan karışıklıkları önlemek için kullanılan bu sistemlerde, çeşitli boyut ve özellikler yer almaktadır.

 

Çeşitli Özellikler İle Üretilen Turnike Sistemleri Fiyat Özellikleri

Genel olarak kalabalık bölge ve ortamlarda yaygın olarak kullanılmakta olan turnike sistemleri fiyat aralıklarında, çeşitli farklılıklar görülmektedir. Günümüzde spor sahaları ve istasyon gibi alanlarda yaygın olarak görülmekte olan bu sistemler, aynı zamanda kamu alanlarında ve iş yerlerinde de yaygın olarak kullanılabilmektedir. Girilmesi ve çıkılması gereken bölgelerden geçişlerin daha güvenli şekilde yapılması amacı ile kullanılan bu sistemlerde, aynı zamanda bilgiler kayıt altına alınmakta ve güvenliğin sağlanması mümkün olmaktadır. Pek çok farklı marka ve firma tarafından özel malzemeler kullanılarak üretilmiş olan turnike sistemlerimizde, yer alan fiyatlar ürünlerin çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.

Kullanılmakta Olan Turnike Sistemleri Fiyat Ve Çeşit Bilgileri

Özellikle son yıllarda yaygın olarak kullanılmakta olan turnike sistemleri fiyat bilgilerinde, cihazların boyut ve ağırlıklarına göre farklılık yer almaktadır. Söz konusu olan turnike sistemleri, engelli turnikesi, stadyum turnikesi, bel tipi turnike, boy tipi turnike, hızlı geçiş turnikesi ve acil çıkış turnikeleri olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bahsedilmekte olan turnike sistemleri sayesinde, giriş ve çıkışların daha güvenli şekilde yapılabilmesi için üretimler gerçekleştirilmektedir.