Turnike Sistemleri FiyatlarıAlışveriş merkezi, metro gibi alanlarda oluşan insan yoğunluğu nedeni ile insanların geçiş esnasında birbirleri ile temasa geçmemesi ve rahatsızlık yaşamamaları için uygulanan çözüm yolları arasında yer alan turnike geçiş sistemlerinin pek çoğu firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızda bulunan turnike sistemleri bel tipi, boy tipi, hızlı geçiş, engelliler, acil çıkış ve stadyum turnikeleri olmak üzere 6’ya ayrılmaktadır. Turnike sistemleri fiyatları tercihinize ve alım adetinize göre değişim göstermektedir.

Bel tipi turnikelerimiz toplumsal alanlarda giriş çıkış yapılan tüm alanlarda kullanılmaktadır. Mekanik ve 3 kollu olarak hazırlanan tek yönlü turnike çeşidimiz bulunduğu gibi ikiz turnike modelimizi de tercih edebilirsiniz. Bel tipi turnikelerimizin fiyatı son derece uygun olup piyasanın en kaliteli bel tipi turnikelerinin üretimini gerçekleştirdiğimize emin olabilirsiniz. Piyasadaki bel tipi turnike fiyatlarının en kaliteli olarak gösterileninin fiyatı 2.000 TL ile 3.000 TL aralığında belirlenmiştir ve bu turnikelerin kimi yerli kimi ithal çin malı ürünler olduğu bilinmektedir. Firma olarak tamamen yerli üretim turnikeler kullanıp firmamız müşterilerimizin alımına göre fiyatta indirim ve kampanyalar uygulayabilmektedir.

Boy turnikeler ve stadyum turnikeleri genellikle benzerlik göstermektedir ve bu turnikeler güvenliğin daha yüksek tutulması gereken mekanlarda kullanıldıkları için diğer turnikelere oranla daha ağır ve sağlam olarak üretilir. Buna karşılık boy tipi turnikelerimiz paslanmaz veya boyalı olma özelliğine göre fiyatı 4,500 TL ile 10.000 TL aralığında alına bilmektedir.

Acil giriş ve çıkış için kullanılan turnikeler sen-sör sayesinde geçişlerin kontrol edilmesini sağlar ve bu turnikelerin genellikle köprü gibi araç yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda kullanılan ve görsel turnikeler arasında yer alır. Acil giriş ve çıkış turnike sistemleri fiyatları ise diğer turnike sistemlerimize göre yüksek maliyetli olmasına karşılık görselliğe önem veren firmalar tarafından en sık tercih edilmekte olan turnikelerimiz arasında yer almaktadır.