Turnike Sistemleri AnkaraTurnike Sistemleri Ankara da özellikle resmi kurumların fazla oluşuyla beraber Türkiye’nin merkezinde bulunması itibari ile çok fazla turnike talebi görmektedir. Ostim ve Sincan Org. San. Bölgesinde ki üretici firmaların sayesinde ithal etmeye gerek kalmadan direk olarak imalatçıdan son kullanıcıya ürün temini gerçekleştirile bilmektedir. Turnike Sistemleri Ankara da başta da söylediğimiz gibi özellikle resmi kurumlar da çok fazla kullanılmaktadır. Metro gibi toplu taşıma alanlarının yanı sıra bakanlık binaları belediyeler bakanlıklara bağlı idari binalar sosyal tesisler, Hastaneler, Üniversiteler v.s. gibi yerlerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Turnike Sistemleri Ankara da bunun dışında özel sektörde de bir hayli rağbet görmektedir. Özel sektörde; İnşaat firmalarının yemekhanelerinde, fabrikaların üretim alanlarına geçişlerinde, öğrenci yurtlarında, okullarda,spor salonlarında, havuzlarda v.s. gibi daha bir çok yerde hayatın her anında karşımıza çıkan geçiş kontrol sistemleri ekipmanlarındandır.

Turnike Sistemleri Ankara Çeşitleri Hangileridir ?Bel tipi turnikeler

Turnike Sistemleri çeşitlilik olarak bir çok farklı modele sahiptir. Özellikle mekanik paslanmaz turnikeler de bir çok farklı ürün seçeneği bulmak mümkün. Bel tipi turnikeler, çift ayaklı turnikeler, tek ayaklı turnikeler, düşen kol turnikeler, double turnikeler, çift taraflı turnikeler, boy turnikeler, vip turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri, kanatlı optik turnikeler v.s. daha bir çok farklı ürün seçeneği ve özel tasarım turnikelerle Turnike Sistemleri Ankara da hizmet vermekteyiz.

Turnike Sistemleri kapaklarına entegre edilen bir çok kartlı geçiş sistemi, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi gibi diğer geçiş kontrol sistemleri ekipmanları ile de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.