Turnike Sistemi AKT28D

Turnike Sistemleri Modelleri

Turnike Sistemleri çeşitlilik açısından oldukça farklı ürün gamına sahiptir. Özellikle dışarıdan bakıldığı zaman bir birinden çok farklı turnike modelleri mevcuttur. AKT 28D turnike modeli de AKT 28A modelinden farklı olarak görünen tek kısmı üzerinde bulunan kapak kısmıdır. Ancak bu tarz küçük görünen fiziksel değişimler özellikle maliyetler üzerinde ciddi etkiye sahiptir. Eğer turnikenin üzerine parmak izi okuyucu yada yüz tanıma sistemi uygulamayacaksak sadece basit bir kart okuyucu cihazı ile işimizi çözebiliyor isek düz kapak turnike sistemi daha uygun maliyetli olacaktır. Ancak estetik açısından düşündüğümüzde AKT 28A modeli kadar estetik durmadığı bir kesin. Eğer maliyet benim için önemli değil estetik görüntü daha önemli diyorsanız turnike sistemi seçiminizi açılı kapaklardan yana kullanmanız daha doğru bir seçim olacaktır.

Turnike Sistemleri Tek Ayak

Resimde de göründüğü üzere AKT28D modelimiz tek ayaklı bir turnike modelidir. Eğer geçiş kontrol sistemi konusunda bir uygulama yapacak isek ve uygulamayı gerçekleştireceğimiz alan uzun turnike modellerini koymak için dar bir alana sahip ise o zaman çözüm için üretmiş olduğumuz turnike sistemleri tek ayak ürünlerimizden her hangi birini tercih edebilirsiniz. Böylece hem daha fazla alandan kazanmış olursunuz hemde daha estetik bir görüntü yakalaya bilirsiniz.

Turnike Sistemleri Montajı

Turnike sistemleri montajı üretimin teknolojiyle buluşmasından sonra ciddi montaj kolaylıkları getirmiştir. Basit düşünecek olursak Troy Kontrol olarak ihtiyaç duyduğunuz geçiş kontrol cihazını turnike sisteminin üzerine direk imalat esnasında monte ederek size sadece zeminde açacağınız dört adet delik ve enerji bağlantısını girmek kalıyor. Bunun dışında geliştirmiş olduğumuz montaj kılavuzları ve videolarla montaj işlerini çok daha kolay hale getirdik.

Turnike Sistemleri Tek Ayak AKT 28A Ürün Detayları

Geçiş Kontrol Sistemleri ürünlerinizle beraber entegre çalışan turnike sistemimiz aynı zamanda bağımsız buton sistemi ile her iki yöne kontrollü veya serbest geçiş sağlamaktadır.

Turnike Sistemleri arasında fiyat aralığı en uygun ürünlerden birtanesidir.

Ana Gövde1.5 mm – 304 Kalite Paslanmaz Çelik – SB desenli
Enerji /Çalışma Voltajı115-240 V.50/60 Hz. AC / 24V DC
Kontrol SistemiKuru Kontak veya TTL.CMOS.5-48 v. arası gerilimle kontrol ,her türlü geçiş kontrol ünitesi ile uyum içinde çalışabilme.Ops.RS.232 fonksiyonu ile kontrol edilebilme
Geçiş Engelleme-Kollar120′ aralıklı yerleştirilmiş kontrollü dönen;Teker teker sökülüp takılabilen Q32 X1.2 mm ebadında paslanmaz çelik kollar
Çalışma Şekli24 V DC selenoidler ile; kilitleme selenoidler çekili iken gerçekleşir. (Panik durumunda sistem enerjisi kesilerek Turnike her iki yönde geçişe açık hale gelir)
Geçiş Yönü KontrolüHer İki yöne Açık Pozisyon &Ops.Tek Yön Açık-Tek Yön Kapalı Poz &Ops.Her İki Yön Kapalı Pozisyon
Hareket KontrolüBir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü geçtiktan sonra bir sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve yumuşatılarak sağlanır
Geçiş İkazı Durumuİki yönde birer adet ( Yeşil Işık “Geçişe Açık”/Kırmızı Işık “Geçişe Kapalı”) gösterge paneli & Geçiş esnasında sesli buzzer fonksiyonu
Opsiyonel AksesuarlarDüşen Kol Mekanizması/Buton Kontrol Ünitesi/ Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici / Digital Sayaç ( Resetli-Resetsiz) / Fotosel Alarm Sensörü / Montaj Platformu vb.
Çalışma Isısı– 20°C / + 68°C
Standart BoyutlarEn: 280 mm / Boy : 450 mm / Yükseklik: 1050 mm
Paketli ÖlçüEn: 30 cm / Boy : 50 cm / Yükseklik: 110 cm
Paketli Ağırlık38 Kg
SertifikaISO 9001:2008 & CE
Garanti2 yıl