TÜBİTAK-BİLGEM Access Kontrol Sistemi

ACCESS KONTROL SİSTEMİ

Tübitak bünyesinde bulunan SİGEM siber suçlarla mücadele birimi binasına kurmuş olduğumuz toplamda 6 adet Access Kontrol Paneli ve 48 adet Wiegent kart okuyucu ile bütün kapılar kontrol altına alınmıştır. Bina girişinde bulunan Turnike Sistemi ile başlayıp katlardaki fotoselli kapılarla beraber toplamda 40 adet kapının geçişleri online olarak kurmuş olduğumuz access kontrol sisteminden anlık olarak takip edilmektedir.

Access Kontrol Sistemleri kimi zaman kartlı wiegend okuyucular kimi zaman parmak izi okuyucu kimi zaman yüz  tanıma sistemlerinde olduğu gibi biometrik çözümlerle de uyumlu bir şekilde sorunsuz çalışmaktadır. Her türlü güvenlik senaryosunun rahatlıkla uygulandığı access kontrol sistemleri ister online isterseniz de ofline bir şekilde çalıştırıla bilmektedir. Özellikle en büyük avantajı her türlü veri kaybını önlemek için gönderilen her türlü bilgiliyi kendi hafızasında tutmaktadır.

Troy Kontrol olarak 2016 yılında başladığımız Access Kontrol Paneli AR-GE çalışmalarımız 2017 yılı içerisin de son bulmuş 2018 yılı içerisinde kendi oluşturduğumuz markamız ile Türkiye’nin %100 tek yerli panelini kullanıcıların hizmetine sunacağız…