PDM Solutions Parmak İzi Okuyucu ve İp Kamera Sistemi

Parmak İzi Okuyucu

Pdm Solutions Savunma sanayi sektöründe hizmet veren Sincan Organize Sanayi Bölgesinin köklü kuruluşlarındandır. Organize Sanayide bulunan bir çok firma gibi onlarda personellerin takibi için Troy Kontrol markasını seçmiştir.

Personel mesaileri için kurduğumuz parmak izi okuyucu cihazı Zkteco K20 modeli ile anlık olarak personellerin giriş-çıkış listeleri ile beraber günlük mesai takiplerinin hepsini web tabanlı pdks programımız üzerinden gerçekleştirmektedirler. Üretimin 24 saat durmadığı tesiste işletme sahipleri gerek cep telefonlarından gerekse internetin bulunduğu her yerden kim saat kaçta gelmiş, geç kalan personel var mı? Devamsızlık söz konusu mu ? hepsinin takibini anlık olarak yapabilmektedirler. Aynı zaman da kurmuş olduğumuz İp Kamera Sistemi sayesin de de yüksek çözünürlükte görüntüleme ile anlık takibi yapabilmektedirler.

İp Kamera Sistemi

Pdm Solutions hem güvenliği sağlamak hem fabrika içerisindeki üretim makinelerinin kontrolü ve personel verimliliği için yüksek çözünürlükte ip kamera sistemi kullanmaktadır. Kurmuş olduğumuz 16 adet ip kamera ile beraber NVR cihazı ve internet lokasyonu kurulumu ile sorunsuz bir izleme gerçekleştire bilmektedirler.

Pdm Solutions’a kurduklarımız bunlarla da sınırlı değil tabiki..

Turnike Sistemleri

Pdm Solutions daha öncede bahsettiğim üzere savunma sanayi firmasıdır. Bu doğrultuda üretimin gizliliği ön planda tutulmaktadır. Personel dışında üretim tesislerinin girişlerine geçişleri yabancılara kapatmak için hem turnike sistemi üzerin de kartlı geçiş sistemi kullanmakta hemde personellerin mola takipleri için wc takip sistemi kullanmaktadır ve yine bunların hepsinin kontrolünü tek bir yazılım üzerinden yani web tabanlı pdks programı üzerinden yapmaktadırlar…

Sizlerde Parmak İzi Okuyucu, İp Kamera Sistemleri ve Turnike Sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…