Net Call Center Turnike Sistemi ve Kartlı Geçiş Sistemi

Turnike Sistemi

Net Call Center Ankara da bulunan şubesinde çalışan yaklaşık 450 personelin kontrollerini kurmuş olduğumuz Turnike Sistemi üzerine monteli kartlı geçiş sistemi ile gerçekleştirmektedir. 1 adet vip engelli geçiş turnikesi ve 2 adet 3 kollu tripod turnike ile bina girişinden güvenlik kontrolünde hem ziyaretçilerin hemde personellerin kontrollerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedirler… Turnikeler aynı zamanda mevcut binanın yangın sistemi ile entegre çalışmaktadır. Yani her hangi bir yangın veya acil durumda turnikeler yangın ve kartlı geçiş panelinden gelen uyarılarla beraber tamamen boşa çıkmakta ve bina boşaltılırken serbest geçiş sağlamaktadır. Turnike sistemi aynı zaman da dışarıdan izinsiz veya yabancı insanların yetkisiz girişlerini ve çıkışlarını kontrol altına almak içinde kullanılmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemi

8 katı bulunan binanın turnike sistemi ile beraber bütün kat giriş kapıları ve asansörleri kurmuş olduğumuz access kontrol sistemine bağlanmış kartlı geçiş cihazları ile yazılım üzerinden yönetilmektedir. Turnike sisteminden geçen personellerin karşılarında ve güvenliğin önünde bulunan monitör sayesinde görüntüleri anlık olarak ekrana düşmektedir. Burada olduğu gibi yüksek personel sayısını barındıran işletmelerde personellerin kartlı geçiş sisteminde kimlik doğrulamada ekranda çıkan görüntüleri kontrolü oldukça kolaylaştırmaktadır. Tüm bu sistem yine Web Tabanlı Pdks ve Access Kontrol Programından anlık takiple yapılabilmektedir.

Sizlerde hem turnike sistemi hemde kartlı geçiş sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…