Mercedes-Benz Mengerler Yüz Tanıma Sistemi

Dünya devi Mercedes-Benz’in Ankara da bulunan satış ve servis noktalarının tamamına Troy Kontrol Sistemleri’nin yüz tanıma sistemi kurulmuştur.

Yüz tanıma sistemleri ile beraber kurulan personel takip programı ile 5 farklı lokasyondan veriler tek bir noktaya toplanmaktadır. Lokasyonlar üzerindeki yüz tanıma cihazları üzerinde bulunan değişken portlar sayesinde internet üzerinden port yönlendirmesi ile merkezdeki yazılıma adapte edilip belirlenen aralıklarla pdks yazılımından otomatik verilerin aktarılmasıyla insan kaynaklarına ve her birimin kendi amirine otomatik personel giriş-çıkış listesi gönderilmekte, bunun yanı sıra geç kalan erken çıkanlar, devamsız olanlarda ayrı olarak günlük,haftalık ve aylık bazda raporlamalarla anlık mail oluşturulup istenilen kişilere gönderile bilmektedir. Ayrıca bir lokasyon da çalışan personel sabah 1. yerden giriş yapıp akşam mesai bitişini 2. bir noktadan yapabilir bunun raporlamasını da ayrı ayrı alabiliriz.

Yazılım Web browser üzerinden her hangi bir noktadan bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlardan anlık kurulum gerektirmeden ulaşım sağlana bilmektedir.

Sizlerde Yüz Tanıma Sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…