Life Watch Sağlık Hizmetleri

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

LifeWatch Sağlık Hizmetleri kökeni 180o yıllarına dayanan İsviçreli bir sağlık kuruluşudur. Türkiye ye yapmış olduğu yatırımlar neticesinde Ankara da kurmuş oldukları tesislerde yüksek güvenlik kontrolü gerektiren her nokta da Troy Kontrol Sistemlerini tercih etmişlerdir.

Peki LifeWatch’a Ne Yaptık?

LifeWatch’a Binanın ana giriş kapısından başlayan Xray cihazı, Kapı Dedektörü ve Hızlı Geçiş Turnikesi ile başlayan özel güvenlikli odalarda ki geçişlerin kontrolü için kurduğumuz parmak izi okuyucu cihazlardan, ip kamera sistemleri ile beraber otomatik fotoselli kapılara şifreli geçiş panellerine kadar bir çok farklı güvenlik donanımını bir araya getirdir.

Tabi ki sadece donanım olarak düşünmemek gerekiyor. Örneğin girişlerdeki Hızlı Geçiş Turnikeleri entegrasyonu sağlanan parmak izi okuyucu cihazlar bilgi işlem tarafından anlık geçişlerin online olarak kontrol edildiği takip yazılımı olan web PDKS ile kontrol edilmektedir. Web PDKS içeriğinde yani SMEK Web Pro içerisinde PDKS, Spor Salonu Yurt Takip, Üye Takip, Otopark, Access, Yemekhane gibi bir çok geçiş kontrol sistemini tek platform üzerinden anlık olarak kontrolü sağlanmaktadır.

Sadece belli kişilerin yetkisi dahilinde olan Laboratuvarlarda geçiş yetkilerini ayarlamak için yine Web Tabanlı PDKS Programı üzerinden gerekli yetkiler tanımlanmakta istendiği taktirde yetkisi olan kişilere de belirli gün ve saat kısıtlamaları getirilmektedir.

İp Kamera Sistemleri

LifeWatch Sağlık Hizmetlerine görüntülü kamera sistemleri konusunda da gerekli çözümler talepler doğrultusunda üretilmiş, binanın hem içeriden hem dışarıdan güvenliği son sistemi ip kamera sistemleri ile donatılmış adeta habersiz kuş uçmayacak güvenlik koridoru oluşturulmuştur.

Geçiş Kontrol Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri ile ilgili etkin çözüm arayışı içerisinde iseniz Troy Kontrol’e uğramadan geçmeyin deriz.

LifeWatch Sağlık Hizmetlerine bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.

     

    30 Aralık 2016
    Balgat / ANKARA
    75.000,00 $