Bak Piliç Hızlı Geçiş Turnikesi ve Yüz Tanıma Sistemi

Hızlı Geçiş Turnikesi

Bak Piliç Entegre tesislerinin yeni idari bina girişlerinde ziyaretçi geçişlerini ve personel geçişlerini kontrol altına almak için Hızlı Geçiş turnikesi (hidden gate) diğer adıyla kanatlı cam turnike istemiştir. Bunun yanı sıra silindir vip turnike ile hem yönetici kadroların hemde engelli ziyaretçi ve personellerin geçişlerini kolaylaştırmayı talep etmişlerdir. Talepleri doğrultusunda istenilen tasarım da girişe en uygun hızlı geçiş turnike sistemi kurulmuştur. Ziyaretçilerin geçişleri bankoda oturan sekreter yardımı ile kumandadan yada butonla açılarak sağlanmaktadır.

Yüz Tanıma Sistemi

Personellerin geçişlerini kontrol altına almak için hızlı geçiş turnikelerinin üzerine ZKTeco multibio 700 yüz tanıma sistemi konulmuştur. Multibio 700 yüz okuma cihazının aynı zamanda parmak izi okuyucu özelliğide bulunmaktadır. Bununla da sınırlı kalmayan üretici cihaza kart okuma özelliği de eklemiş ve her türlü kombinasyonu ve güvenlik senaryolarını oluştura bilecek aynı zaman da bir access kontrol cihazı üretmiştir. Üretilen bu cihazın SDK desteği ile yazılım departmanımız uygun yazılımları  oluşturup son kullanıcıdan gelen talepler doğrultusunda piyasaya sürmüştür.

Sizlerde Hızlı geçiş turnikesi ve yüz tanıma sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz…