Yoğun insan trafiğini azaltmak amacı ile kullanılmakta olan parmak izi okuyucu sistem hem güvenlik hem de takip açısından son derece başarılı sistemler olmaları ile bilinmektedir. Parmak izi okuyucuya sahip turnike sistemleri kesinlikle tüm ortamlarda daha güvenilir hizmet sunuyor. Çünkü bireylerin parmak izlerini taklit etmek veya kopyalamak mümkün değil ve her bireyin parmak izi  kendine has 100 karakteristik yapıdan oluşuyor.

Parmak İzi Okuyucu Sistemin Faydaları

Önerdiğimiz firmalar arasında teknolojiyi yakından takip eden ve daha kullanışlı cihazları firmasına kazandırmayı isteyen kurumlar bulunuyor. Üstelik parmak izi sistemleri ile gelen en önemli kolaylık firma çalışanlarını kart taşıma, kart unutma veya kaybetme, çaldırma gibi durumlardan korumasıdır. Tüm pürüzlerin önüne geçen parmak izi okuma sistemlerimiz geçiş kolaylığını sağlamak ile kalmıyor aynı zamanda hangi çalışanınızın saat kaçta giriş yapıp kaçta çıkış yaptığına dair bilgileri de tutabiliyor ve dilediğiniz  tüm bilgilerin de ek olarak tutulması sağlanabiliyor.

Parmak İzi Okuyucu Güvenliği

sistemlerimiz ile maksimum güvenlik önlemlerini sağlayabilecek ve dilediğiniz tüm alanlarda kullanabileceksiniz. Fakat sistemlerimizin yaygın olarak kullanıldığı alanlar arasında banka, hastane, yemekhane ve hızlı algılamaya ihtiyaç duyulan geçiş noktaları yer almaktadır. Üstelik parmak izi okuyucu güvenliği sistemlerimize sınırsız parmak izi eklenebilmesi bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamanızın da önüne geçmektedir.

Firmamız tarafından sunulmakta olan parmak izi okuyucularının parmak izi algılayabilme yeteneği yüksek düzeydedir ve çoklu kullanıcılar için hazırlanabildiği gibi tekli kullanım için hazırlanarak dilenirse müdür odaların giriş ve çıkışlarında da kullanılabilmektedir. Üstelik parmak izi sistemlerine geçişin maliyeti son derece düşük olup web destekli tabanlar hazırlanabilmektedir. Üstelik parmak izi sistemlerimizde oluşabilecek tüm arızalara karşı müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgilendirdiğiniz taktirde 7 gün 24 saat boyunca desteğimizden yararlanabilirsiniz.