Parmak izi okuyucu Ankara da Geçiş Kontrol Sistemlerinin lokomotifi olan parmak izi cihazlarının hem satışı hem kurulum montajı hemde yazılım entegrasyonu ile beraber Gerek PDKS yazılımları gerekse bunları Web PDKS ile uyumunu ve entegrasyonunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bir firma olduğumuzu belirtmek isterim. Parmak izi okuyucular genel olarak bir çok farklı amaçla kullanılmaktadır. Ama özellikle Parmak izi okuyucu Ankara denilince akla genelde kamu kurum ve kuruluşlar gelmektedir. Ama özellikle kamu kurumlarında personellerin fişlenmesi gibi bir durum söz konusuymuş gibi yaygın bir aslı astarı olmayan söylenti dolaşmaktadır. Esasında Emniyet birimlerinde kullanılan gerek pasaport gerek kimlik için alınan parmak izi ile Geçiş Kontrol Sistemlerin de kullanılan cihazlardan alınan parmak izleri arasında ciddi bir farklılık vardır. Geçiş Kontrol sektöründeki cihazlardan aldığımız parmak izlerinin dijital ortama aktarılması söz konusu olmadığı gibi gerekli ölçülerde parmak izi verisi de alamamaktadır. Yani kullanmış olduğumuz parmak izi okuyucu Ankara cihazlarından alınan parmak izlerinin karşılığında sadece bir ID numarası vermekte onun dışında herhangi bir parmak izi verisi görememekteyiz.

Parmak İzi Okuyucu Ankara Özellikleri

  Parmak izi okuyucu Ankara cihazlarının özellikleri saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Öncelikle parmak izi cihazlarının nasıl ve neden geliştirildiğinden bahsetmek istiyorum. Tabi ki bunu yaparken sadece mevcut sektörümüzle alakalı bilgi vermek istiyorum. Öncelikle geçiş kontrol sistemlerinin temelini oluşturan kart basma saatleri 1888 yıllarından 1990 lı yılların sonlarına kadar yoğun bir şekilde alternatifsiz olarak bütün sektörler tarafından kullanılmaktaydı, ancak sonraları özellikle personellerin işe girişlerde geç kalma veya devamsızlık durumlarında suistimale açık davranışlardan olan kartını birbirinin yerine okutma durumu ile sektör yeni bir arayış içerisine girmiştir. 2000’li yılların başında milenyum çağında teknoloji çok hızlı gelişmeler göstermekteydi. Parmak izi okuma sensörü geliştirildikten sonra seri üretimle kart okuyucu cihazların bordlarına entegre edilmiş ve çok yüksek verimlilikte olmasa da parmak izi okuma cihazları sektöre giriş sağlamıştır. Sonrasında özellikle Çin pazarında ki ucuz insan gücü gelişimiyle beraber sektör uygun fiyatlarla pazara giriş sağlamış ve bütün dünya da bir anda personel takip sistemlerinin gözdesi haline gelmiştir. Bizlerde Parmak izi okuyucu Ankara da sektörün öncü firmalarından birisi olarak hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak geliştirmiş olduğumuz yazılımlarımıza sorunsuz bir şekilde entegre etmiş bulunmaktayız.

Parmak İzi Okuyucu Ankara’nın Entegre Çalıştığı Diğer Sistemler Nedir ?

 Parmak izi okuyucu Ankara  geçiş kontrol sistemleri ürünlerinin hepsi ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Örneğin; bir spor salonu üye takip programı kuracaksak sistem içerisinde bulunan turnike sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışmakta, üzerinde bulunan dahili röle sayesinde parmak izi okuyucu Ankara yazılımından aldığı komut doğrultusunda hem online hemde ofline durumlarda turnikeye anında geçiş sağlamaktadır. Bunun dışında access control sistemleri panelleri ile de sorunsuz bir şekilde çalışmakta. wiegend protokolünde anında panele geçiş bilgisini göndere bilmektedir.

Parmak İzi Okuyucu Ankara da Fiyatlar Nasıl ?

Parmak izi okuyucu Ankara da fiyatlar Türkiye pazarında ki diğer şehirlerden çokta farklı değil aslında. Gelişen internet teknolojisi sayesinde geçiş kontrol sistemleri sektöründeki rekabet oldukça yüksek olmakla beraber insanlar ellerinin altında bulunan bilgisayar, tablet, akıllı telefon yardımı ile anında her türlü fiyata ulaşa bilmektedir. Ancak bir çok farklı parmak izi okuyucu cihaz bulunduğundan dolayı işimize yarayacak en doğru sistemi bulmak için bizim gibi profesyonel firmalardan destek alabilirsiniz.