Parmak İzi Okuyucu cihazların fiyatları ile ilgili Ankara da sektörel bazda diğer şehirlere göre bir hayli farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılığın en temel nedeni resmi kurum ve kuruluşların bir hayli fazla olmasıdır. Bilindiği üzere resmi kurumlar da genelde alımlar belli bir kaliteyi gerektirmektedir. Ürünlerin kalitelerini belirlerken bir şartname oluşturup bu şartname üzerinde belirtilen teknik detaylar, üretim detayları, yedek parça üreticinin ve hizmeti sağlayacak firmanın yeterlilik belgeleri v.s.

Parmak izi sistemleri ürün çeşitliliği bir hayli fazla olan geçiş kontrol ürünleridir. Parmak izi okuyucu cihazlar özellikle optik sensör kalitesi ürün ayrıştırması konusun da belirleyici ana unsurlardandır. Parmak izi okuyucu cihazların diğer bir kalite ayrıştırması içerisinde kullanılan bord ve devrelerin kalitesidir. Bunlar ne kadar kaliteli olursa ürün o kadar uzun ömürlü olacaktır. Bundan dolayı Parmak İzi Okuyucu Fiyatları Ankara da diğer şehirlere nazaran daha pahalı görüne bilir. Aslında bilinçli tüketicinin kalite anlayışı diyebiliriz.

Sektörde diğer önemli bir husus Parmak izi okuyucu cihaz servis ağıdır.

Parmak İzi Okuyucu Ankara da Servisler

Parmak İzi okuyucu cihazların Ankara da ki servis ağı ne yazık ki fazla geniş değildir. Çünkü sektör olarak çok fazla alternatif firmanın ve rekabet ortamının olduğu bir sektör değil. Yani bir GSM şirketi veya beyaz eşya telefon markası gibi çok yoğun kullanımı olmadığı için bu tarz ürünlerin genel servis ağı İstanbul da bulunmaktadır. Ancak Troy Kontrol olarak Parmak izi okuyucu ve diğer Geçiş Kontrol Sistemleri ekipmanlarının detaylı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Geçiş Kontrol Sistemleri ile ilgili diğer ürünlerin servis ve bakımları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz…