Motorlu Vip Turnike Çift Yön

Motorlu Vip Turnike Çift Yön

Motorlu Vip Turnike, bir çok farklı özelliği ile birbirinden ayrılmaktadır. Ancak motorlu vip turnikeleri bir birinden ayıran en önemli özellik olarak tek yönlü ve çift yönlü oluşudur. Motorlu çift yön turnike, tek yön turnikeye hem giriş hemde çıkış yönüne doğru açılan kol özelliğiyle bir adım öne çıkmaktadır. Bazı noktalar vardırki sadece tek yöne geçişin müsaade edildiği yerlerdir. Böyle yerlerde tek yöne motorlu vip turnike hem daha kullanışlı hemde daha ekonomik olacaktır.

Çift Yöne yani hem giriş hemde çıkış yönüne açılan motorlu vip turnikeler ise genelde geçiş noktasının her iki tarafınada insan sirkülasyonunun olduğu geçiş noktalarında kullanılmaktadır.

Motorlu vip turnike kendi içinde ayran özelliklerden birtaneside gövde özelliğidir. Hızlı geçiş turnikesinin kullanıldığı yerlerde daha çok silindir motorlu vip turnike tercih edilmektedir.

Sizlerde Motorlu Vip Turnikeler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Troy Kontrol Sistemleri ile iletişim‘e geçiniz.

PARMAK İZİ OKUYUCU MULTIBIO 700 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ana Gövde1.5 mm – 304 Kalite Paslanmaz Çelik – SB desenli
Enerji /Çalışma Voltajı115-240 V.50/60 Hz. AC / 24V DC
Kontrol SistemiKuru Kontak veya TTL.CMOS.5-48 v. arası gerilimle kontrol ,her türlü geçiş kontrol ünitesi ile uyum içinde çalışabilme.
Geçiş Engelleme-KolTurnike orta kısmında 90′ saga ve sola kontrollü dönebilen ;Paslanmaz çelik kol ; kol içerisinde pleksi kapı levha üzerine kullanım amacına uygun işaret (Dur- Engelli – Logo – Ops.seçenekleri )
Çalışma ŞekliÖzel manyetik fren sistemi ile kilitleme ; (Panik durumunda sistem enerjisi kesilerek Turnike her iki yönde geçişe açık hale gelir)
Sistem ÖzelliğiMotor tahrikli bir sistemdir.Her iki yöne çalışabilme özelliği mevcuttur.Geçiş sinyali aldıktan sonra otomatik açılma, isteğe baglı otomatik veya manuel kapatma
Geçiş İkazı Durumuİki yönde birer adet ( Yeşil Işık “Geçişe Açık”/Kırmızı Işık “Geçişe Kapalı”) gösterge paneli & Geçiş esnasında sesli buzzer fonksiyonu
Opsiyonel AksesuarlarButon Kontrol Ünitesi/ Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici / Digital Sayaç ( Resetli-Resetsiz) /
Çalışma Isısı– 20°C / + 68°C
Standart BoyutlarEn: 280 mm / Boy : 450 mm / Yükseklik: 1000 mm
Paketli ÖlçüEn: 32 cm / Boy : 50 cm / Yükseklik: 109 cm
Paketli Ağırlık45 Kg
SertifikaISO 9001:2008 & CE
Garanti2 yıl