Zkteco İclock 3000 Parmak İzi Okuyucu artık stoklarımızda. Bir önceki stoğa giren ürünlerden iclock 880H ZKteco’nun geliştirdiği en üstün özellikli hem parmak izi okuyucu hemde access control cihazı diyebiliriz. Ancak ürünün parmak izi okuma kapasitesinin oldukça yüksek olması biraz fiyatını da etkilemekteydi. Bununla beraber daha az kapasitede personel geçiş kontrol sistemleri gereksinimi duyan firmaların kullanımına sunulan iclock 3000 parmak izi okuyucu kapasite olarak sahip olduğu opsiyonel özelliklerle dikkat çekmektedir. Bu opsiyonel özelliklerle ilgili yukarıda vermiş olduğumuz iclock 3000 parmak izi okuyucu linkine tıklayarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İclock 3000 parmak izi okuyucu cihaz güvenlik sistemleri içerisinde bulunan diğer bütün geçiş kontrol sistemleri ekipmanları ile de oldukça uyumlu çalışmaktadır. özellikle Turnike Sistemleri ile tam bir uyum içerisinde çalışmakla beraber hızlı geçiş kontrolünü eksiksiz yerine getirmektedir.

Zkteco ürünleri konusunda firmamızın geliştirmiş olduğu yazılımlarla beraber sektörde kaliteli işler yapmak adına markanın tüm yeniliklerini takip etmekteyiz.