HG 100 S

HG 100 S

Hızlı geçiş turnikeleri özellik son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte yavaş yavaş kollu mekanik turnikelerin yerini almaya başlayacak gibi görünüyor.. Özellikle şık ve estetik görünümü ile üst düzey güvenlik önlemlerinin ve uyarı sensörlerinin artması ile kullanıcılara daha cazip gelmeye başlamıştır. hızlı geçiş turnikeleri hali hazırda daha çok resmi kurumlar tarafından tercih edilmekle beraber kurumsallık yolunda ilerleyen bir çok firmanın da tercihi haline dönüşmeye başlamıştır.

Hızlı geçiş turnikeleri seri üretimin yoğun olmadığı ürün kategorisinde olduğundan ve özellikle işçiliğinin ve kullanılan malzemenin çeşitliliği, yüksek kalitelerde olmasından da kaynaklı fiyatları mekanik turnikelere göre hala biraz fazla gelmektedir.

Hızlı geçiş turnikeleri engelli- VİP turnikeleri de başka bir boyuta ulaşmış silindirik parlak paslanmaz gövdesi ve tamamı pleksi ışıklı cam üniteden oluşan kol mekanızması ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Hızlı geçiş turnikeleri konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim kısmından mail yada telefon yoluyla irtibata geçiniz..

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ-HG-100-S Ürün Detayları

Ana Gövde1.5 mm – 304 Kalite Paslanmaz Çelik – SB desenli
Üst KapakPleksiglass üzeri 10 mm temperli cam
Enerji /Çalışma Voltajı115-240 V.50/60 Hz. AC / 24V DC
Kontrol SistemiKuru Kontak veya TTL.CMOS.5-48 v. arası gerilimle kontrol ,her türlü geçiş kontrol ünitesi ile uyum içinde çalışabilme.Ops.RS.232 fonksiyonu ile kontrol edilebilme
Kanat15 mm Pleksiglass (Soft Işıklandırmalı)
Sistem Özelliğiİki yönlü hızlı geçişler için elektronik hızlı kanat hareket kontrollü sistemdir.Elektrik arızalarında veya kesilmelerinde kanatlar gövde içi pozisyona girebilme özelliği
Geçiş HızıKanat Açılma Hızı / Süresi :0,5 sn
Kanat Kapanma Hızı / Süresi :0,5 sn
Hareket KontrolüAna hareket kontrol mekanizması 24V Fırçasız DC motor ile sağlanmaktadır.Kanat Duruş ve kalkış pozisyonları PLC yönetim ünitesi ile kontrol edilmektedir.
Geçiş İkazı DurumuRgb aydınlatmalı LED durum indikatörleri
Opsiyonel AksesuarlarButon Kontrol Ünitesi/ Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici / Digital Sayaç ( Resetli-Resetsiz) / Montaj Platformu
Çalışma Isısı– 20°C / + 68°C , IP 44 İç Ortam,
Standart BoyutlarEn: 300 mm / Boy : 1000 mm / Yükseklik: 970 mm
Paketli ÖlçüEn : 33cm / Boy : 105cm / Yükseklik : 100cm
Paketli Ağırlık
SertifikaISO 9001:2008 & CE
Garanti2 yıl