Personel Takip Sistemi Ankara

Personel Takip Sistemi denilince özellikle Ankara da insanların aklına Geçiş Kontrol Sistemi ile ilgili ekipmanlar gelmektedir. Bu personel takip sistemi ile özdeşleşen ürünler öncelikle kartlı okuyucu cihazlardır, sonrasın da parmak izi okuyucu, yüz okuma cihazları v.s. gibi ürünler personel takip sistemi ile ayrılmaz bütün diyebileceğimiz elektronik cihazlardır. Tabi ki tek başına bir kart okuyucu, parmak izi cihazı veya yüz tanıma sistemi çok fazla bir şey ifade etmemektedir.

Personel Takip Sistemi Yazılımı

Yukarı da bahsettiğimiz üzere anlaşılacağı gibi personel takip sistemi özellikle Ankara da çoklu ürün ve yazılımların biraya gelmesi ile oluşan komplike bütünlüğe sahip bir sistemdir. Bu sistemin temelini cihazların yanı sıra pdks yazılımı veyahut web pdks dediğimiz web tabanlı pdks programlarıdır. Bu programlar gerekli alt yapı işlemleri yapıldıktan sonra bu geçiş kontrol sistemi cihazlarına hükmeden, onları yöneten ve bizim belirlediğimiz doğrultuda onlara komutlar gönderen bu komutlar doğrultusunda personellerin geçişlerini bu cihazlar üzerinden sağladıktan sonra gerekli raporlamaları oluşturan yazılımlardır. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Web Tabanlı PDKS Yazılımı ve Verimlilik

PDKS, Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltmadır. Küçük, büyük veya orta boy her ölçekte kamusal veya özel işletmenin kendi iş ve çalışma politikasına bağlı olarak istihdam ettiği personelin kontrol ve takibini yapmakta kullandığı teknik donanım ve yazılımlardan oluşun bir sistemi tamımlar. Bu sistem sayesinde personel puantajı verisi başta olmak üzere ücret hesaplama, personel yoklaması, bordro aktarma ya da raporlama gibi işlemler en ekonomik ve verimli şekilde yapılabilmektedir. İşletmenin ölçeği ve bulunduğu sektöre göre farklı PDKS donanım ve yazılımları geliştirilmiştir. Lisanslı ve işletme bilgisayarlarında kullanılan PDKS yazılımlarının yanı sıra, son zamanlarda Azure gibi yeni nesil bulut teknoloji ve platformlarının gelişmesiyle birlikte web tabanlı PDKS yazılımı pek çok firma tarafından kullanılmaya başlanmıştır. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Web Pdks Programı Nedir?

Şirketlerin, kurumların, işletmelerin güvenli hale gelmesi için bir takım tedbirler alınmaktadır. Çünkü insan sayısının fazla olduğu yerlerde güvenlik zafiyetleri olmaktadır. Herkesi takip etmenin kolay olmadığı insan unsuruyla yapılan denetim sistemleri yerini artık web pdks programı yazılımlarına bırakmıştır. Açılımı personel takip sistemi olan pdks programlarıyla çok daha güvenilir bir denetim mekanizması kurulabilmektedir. İçinde birçok unsuru barındıran web pdks programı sayesinde tüm kurumlarda çalışan personel denetime tabi tutulabilecektir. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Web PDKS Sistemi Nedir?

Şirketlerde çoğu zaman kişiler işlerin birikmesi nedeniyle mesaiye kalmakta ya da ekstra olarak aldıkları izinlerin alacakları maaştan düşürülmesini istedikleri bilinmektedir. Bunun için işlemlerde herhangi bir aksaklık olmamasını sağlamak hem patron ya da personel ilgilisinin hem de personelin kendinin fazla ya da az mesai saatlerini tarih tarih, saat saat hesaplaması demektir. Oysa şirketlerdeki iş yükü bu gibi ince işlere vakit ayrılamayacak kadar fazladır ve böyle bir işi tek başına birinin yapması beklenemeyeceğinden sırf bu iş için şirkete yeni personel almak gereksiz işgücü olacaktır. Ama böyle bir işte sistematik bir yazılıma bağlı elektronik ölçüm birimi kullanılırsa hem sorunsuz hem de raporlu bir hesaplama işleminden bahsedilebilir. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Pdks Yazılımı

İş sahiplerinin en büyük sıkıntıları personellerinin devamını kontrol etmeleri değil midir? Personelleri kontrol etmek kadar zor bir işte yoktur ayrıca ama günümüz teknolojisi sayesinde iş sahiplerinin, müdürlerin veya işçiden sorumlu olanların işleri pdks yazılımı sayesinde daha da kolaylaşmaktadır. Peki, nedir bu pdks yazılımı. (daha&helliip;)

Devamını Oku