Personel Takip Sistemi Ankara

Personel Takip Sistemi denilince özellikle Ankara da insanların aklına Geçiş Kontrol Sistemi ile ilgili ekipmanlar gelmektedir. Bu personel takip sistemi ile özdeşleşen ürünler öncelikle kartlı okuyucu cihazlardır, sonrasın da parmak izi okuyucu, yüz okuma cihazları v.s. gibi ürünler personel takip sistemi ile ayrılmaz bütün diyebileceğimiz elektronik cihazlardır. Tabi ki tek başına bir kart okuyucu, parmak izi cihazı veya yüz tanıma sistemi çok fazla bir şey ifade etmemektedir.

Personel Takip Sistemi Yazılımı

Yukarı da bahsettiğimiz üzere anlaşılacağı gibi personel takip sistemi özellikle Ankara da çoklu ürün ve yazılımların biraya gelmesi ile oluşan komplike bütünlüğe sahip bir sistemdir. Bu sistemin temelini cihazların yanı sıra pdks yazılımı veyahut web pdks dediğimiz web tabanlı pdks programlarıdır. Bu programlar gerekli alt yapı işlemleri yapıldıktan sonra bu geçiş kontrol sistemi cihazlarına hükmeden, onları yöneten ve bizim belirlediğimiz doğrultuda onlara komutlar gönderen bu komutlar doğrultusunda personellerin geçişlerini bu cihazlar üzerinden sağladıktan sonra gerekli raporlamaları oluşturan yazılımlardır. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Personel Devam Kontrol Sistemi

İş hayatında mesai saatlerine uymak personel için ne kadar önemli ise personel takibi de işveren için o kadar önemlidir. İş yerine saatinde gelen bir personel ile mesaisini aksatan bir personel arasında mutlaka farklı bir uygulama olmalı. Personelin iş yerine giriş çıkışlarını takip ederek ay sonunda hak edişlerini çıkaran, çeşitli raporlar sunabilen bir sistem hem personelin giriş çıkışlarını kontrol altında tutar hem de personel arasında adaletli bir yaklaşıma olanak verir. (daha&helliip;)

Devamını Oku