Personel Devam Kontrol Sistemi

İş hayatında mesai saatlerine uymak personel için ne kadar önemli ise personel takibi de işveren için o kadar önemlidir. İş yerine saatinde gelen bir personel ile mesaisini aksatan bir personel arasında mutlaka farklı bir uygulama olmalı. Personelin iş yerine giriş çıkışlarını takip ederek ay sonunda hak edişlerini çıkaran, çeşitli raporlar sunabilen bir sistem hem personelin giriş çıkışlarını kontrol altında tutar hem de personel arasında adaletli bir yaklaşıma olanak verir. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Web PDKS Sistemi Nedir?

Şirketlerde çoğu zaman kişiler işlerin birikmesi nedeniyle mesaiye kalmakta ya da ekstra olarak aldıkları izinlerin alacakları maaştan düşürülmesini istedikleri bilinmektedir. Bunun için işlemlerde herhangi bir aksaklık olmamasını sağlamak hem patron ya da personel ilgilisinin hem de personelin kendinin fazla ya da az mesai saatlerini tarih tarih, saat saat hesaplaması demektir. Oysa şirketlerdeki iş yükü bu gibi ince işlere vakit ayrılamayacak kadar fazladır ve böyle bir işi tek başına birinin yapması beklenemeyeceğinden sırf bu iş için şirkete yeni personel almak gereksiz işgücü olacaktır. Ama böyle bir işte sistematik bir yazılıma bağlı elektronik ölçüm birimi kullanılırsa hem sorunsuz hem de raporlu bir hesaplama işleminden bahsedilebilir. (daha&helliip;)

Devamını Oku

Pdks Yazılımı

İş sahiplerinin en büyük sıkıntıları personellerinin devamını kontrol etmeleri değil midir? Personelleri kontrol etmek kadar zor bir işte yoktur ayrıca ama günümüz teknolojisi sayesinde iş sahiplerinin, müdürlerin veya işçiden sorumlu olanların işleri pdks yazılımı sayesinde daha da kolaylaşmaktadır. Peki, nedir bu pdks yazılımı. (daha&helliip;)

Devamını Oku