Günümüz işletmeleri güvenlik sistemlerinin doğru bir şekilde kontrol edilmesi, personel giriş-çıkış saatlerinin net olarak belirlenebilmesi ve işletme dışı giriş-çıkışların gözlenebilmesi için birçok farklı sistem kullanmaktadır. Bu sistemler arasında işyerine giriş-çıkış yapan personel ve yöneticilerinin kontrollü bir şekilde geçiş yapabilmeleri için kullanılan parmak okuyucu sistem yeniçağın bir teknolojisi olarak birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Firmamızın ürünlerin kapsamında sunulan bu sistemler işletmelerin yüksek beğenisini kazanmakta ve özel olarak tercih edilmektedir.

Parmak Okuyucu Sistem Kullanım Alanları

İşletmelerde özellikle personelin mesai saatlerinin ve giriş-çıkış saatlerinin belirlenebilmesi için kullanılan parmak okuyucu sistem pratik bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Sistemin yüksek bir kapasiteyle parmak izi algılayabilmesi, düşük maliyetli bir kullanım sağlaması, web destekli olarak kullanılabilmesi ve farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlaması birçok işletmenin bu ürünümüzü tercih etmesine neden olmaktadır. Sistemi kullanımı için geçiş yapacak personellerin daha önceden sisteme kaydedilmiş olan parmak izlerini okutarak geçişlerini onaylamaları ve kayıt altına almaları gerekmektedir. Bu denli pratik bir kullanıma sahip olan bu sistemler günümüzde okul, şirket, hastane, AVM, fabrika ve kamu kurumları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Alternatif Parmak Okuyucu Sistem Kullanımları

Genel olarak işletmeler ve kamu kurumlarında personelin giriş-çıkışı için tercih edilen parmak okuyucu sistem farklı kullanım alanlarında da görülmektedir. Özel olarak kurum ve işletmelerin yemekhanelerinde de kullanılabilen bu sistem sayesinde günlük kapsamda ne kadar yemek tüketimi yapıldığı, kaç kişinin yemekten faydalandığı ve hangi personellerinin yemek hakları için giriş yaptığı belirlenebilmektedir. Farklı bir kullanım alanı olarak öğrenci yurtları gibi bölgelerde gösterilebilir. Öğrenci yurtlarında disiplin kontrollerinin sağlanabilmesi ve öğrencilerin güvenliğinin üst düzeye çıkarılması bu sistem ile mümkün olmaktadır.

Devamını Oku