Güvenlik, günlük hayatın en önemli unsurudur. Çünkü güvenlik, yaşam demektir. Huzur demektir. Günümüzde güvenlik önlemleri için insan faktörü en aza indirilmekte, insanların yaptığı denetimleri çeşitli güvenlik turnikeleri yerine getirmektedir. Troy Kontrol olarak, en modern ve en kaliteli güvenlik uygulamalarını müşterilerimize sunuyoruz. Bunlardan birisi de parmak izi okuyucu kilit güvenlik sistemleridir. Her insanın parmağı kendi kimliğidir ve hiç kimsenin parmak izi başka birsiyle uyuşmaz. Bu tespitten sonra parmak izi pek çok sistemde kimlik olarak kullanılmaya başlanmıştır ki, bunlardan birsi de parmak izi okuyucu cihazlardır.

Parmak İzi Okuyucu Kilit Sistemlerinde Yüksek Güvenlik Avantajı

Troy Kontrol olarak farklı özelliklerde parmak iz okuyucu kilit cihazlarını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu ürünlerimiz bankalarda, hastanelerde, dershanelerde, yemekhanelerde, bakım evlerinde, ofislerde, teknolojik cihazlarda ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. kalabalık personel sayısı olan fabrika, okul, şirket, özel işletme gibi alanlarda parmak izi okuyucular hem güvenlik amaçlı hem de denetim amaçlı kullanılabiliyor. Kişilerin parmakları önce bir kez sisteme tanımlatılıyor ve daha sonra kişiler parmak izlerini okutarak binalara, salonlara giriş yapabiliyorlar. Böylece ortama yabancı birisinin girişi engellenmiş oluyor ve çalışanlar güvence altına alınmış oluyorlar.

Parmak İzi Okuyucu Kilit ve Yazılım Programları

Parmak izi okuyucu kilit kurduran müşterilerimiz PDKS veya Web PDKS adını verdiğimiz programları kullanıyorlar. Bu programlar sayesinde cihazlar işlevsel hale gelerek pek çok açıdan üstün verim sunuyorlar. Bu programlar üzerinden kurumların çalışma prensipleri düzenlenebiliyor. Çalışanların özlük dosyaları tutulabiliyor. Yıllık izinleri raporlanabiliyor. Mesai çizelgeleri takip edilebiliyor. Haftalık, aylık, yıllık performans raporları oluşturulabiliyor, ek mesai varsa takip edilebiliyor. Giriş çıkıları, geç kalmalar, devamsızlıklar ve daha birçok işlem ayrıntılı biçimde takip edilerek istenen formda raporlanabiliyor.

Devamını Oku