Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi

  • Gelişen ve büyüyen iş dünyasında güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Büyük plaza ve holdingler başta olmak üzere personel ve ziyaretçi sayısının fazla olduğu kurumlarda kimlerin nereye girip çıktığını takip etmek oldukça zorlaşmıştır. Asansör kat yetkilendirme sistemi bu karışıklığı önlemek için geliştirilmiş olup asansörün kimlerin kullanacağını ayrıca kullanan kişilerin hangi kat ve bölgelere giriş yapacağını asansör kartı veya asansör çipi ile katlara yetki atayabilirsiniz. Kullanımı herkese açık olan asansörü yetkilendirerek iş güvenliğinizi sağlamak maksadıyla asansör kat yetkilendirme sistemi tercihinde bulunabilirsiniz.

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi Ankara

Ülkemizin politik kimliği itibari ile başkent Ankara kurumların ve kuruluşların yoğunluk gösterdiği illerin en başında gelmektedir. Durum böyle olunca sosyal yaşamda olduğu gibi iş dünyasındaki yoğunluk yerini birtakım karışıklıklara bırakmaktadır. Geçişlerdeki kargaşayı en başında önlemek en ideal çözüm olacaktır. Bunu gerçekleştirmek adına asansör kat yetkilendirme sistemi Ankara çözümü ortaya çıkmıştır. Oluşabilecek maddi ve manevi hasarların önüne geçmede ve engellemede birçok sistem kullanılmaktadır. Bu sistemler geriye dönük delil elde etmede oldukça başarılıdır fakat olayları gelişmeden önlemede asansör kat yetkilendirme sistemi diğer ürünlerden bir adım öndedir. İl bazında sizlerde çok katlı iş merkezinizi güvenlik altına almak istiyorsanız asansör kat yetkilendirme sistemi Ankara için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi Fiyatları Ankara

Birçok kişi ve kurumlar geçiş kontrol sistemleri içerisinde yer alan ürünleri tercih etmektedir. Çözüm olacak hangi sistem olursa olsun kullanıcı fiyat konusunda detaylı araştırma ve inceleme yapmaktadır. Asansör kat yetkilendirme sistemi Ankara ilinde hizmet sunan yüzlerce firma bulunmaktadır. Sizlerin her şeyden önce yardım alacağınız firmanın referans ve çözüm ortakları bilgisine ulaşmanız çalışma esnasında ve sonrasında sorun yaşamanızın önüne geçecektir. Asansör kat yetkilendirme sistemi ve kartlı geçiş sistemleri konusunda en doğru çözüm yöntemi firmamız ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Devamını Oku

Metal Kapı Dedektörü

Metal Kapı Dedektörü kısaca geçiş noktasında insanların üstünü,valizlerini ve çantalarını detaylı şekilde arayarak silah,kesici ve delici aletler olmak üzere bütün metallari tespit etmektedir.Kapı tipi metal üst arama dedektörü olarak da bilinen ve hassasiyet ayarı yapıldıktan sonra kişinin saçından ayak parmaklarına kadar tüm bölgelerde bulunan metallere uyarı veren metal kapı dedektörü günümüzde kurumlar başta olmak üzere metro girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, fuarlarda oldukça yoğun talep görmektedir. Kullanıcıların en çok merak ettiği ve sorduğu kapı dedektörleri zararlı mıdır sorusu olmuştur. Kapı dedektörleri metal araması yaparken bu işlemi x-ray ışınları sayesinde gerçekleştirmektedir ışınlar normal şartlarda insan sağlığına özellikle hamile bayanlara zarar vermektedir. Metal kapı dedektörleri günümüz teknolojisi ile zararlı ışınları süzen filtreler ile revize edilerek üretilmektedir. Metal kapı dedektörleri bu sayede insan sağlığına vereceği zarar minimum seviyeye indirilmiştir.

Devamını Oku

Güvenlik Sistemleri Ankara

Güvenlik Sistemleri Ankara içerisinde birçok ürünü barındıran geçiş kontrol sistemleri ürünleri ile de entegre çalışabilen sistemdir.Ürün kalemi ile birlikte gelin güvenlik kamera sistemleri kullanım alanları ve faydalarından bahsedelim. Güvenlik kamera sistemleri insanın yaşamını sürdürdüğü ev,ofis,fabrika,metrolar,havalimanları gibi alanlarda güvenliği kontrol altına almak için anlık ve geriye dönük görüntü izleme ve kaydetme fonksiyonu ile kurulu olduğu alanı güvenlik ve kontrol altına almaktadır.İnsan nüfus yoğunluğunun fazla olduğu özellikle metropollerde olmazsa olmaz haline gelen kamera sistemi hayatı güvenle yaşanabilir hale getirmede fayda sağlamakta olası toplumsal ve kişisel saldırı,hırsızlık,cinayet gibi olayları aydınlatmada büyük fayda sağlamaktadır.Stratejik konumuna bağlı olarak bürokrasinin ve insan yoğunluğunun hat safhada olduğu Ankara’da güvenlik kamera sistemleri ne duyulan ihtiyaç sonucunda güvenlik sistemleri ankara firmaları sayısı gün geçtikçe artmaktadır.Kamera sistemi doğru keşif ve montaj akabinde fayda sağlayacağı düşünülürse sektör firması seçerken oldukça hassas olunması gerekmektedir. Güvenlik Sistemleri Ankara da kurum,kuruluş ve kişilere hizmet veren Troy Kontrol ücretsiz güvenlik sistemleri keşfi gerçekleştirdikten sonra ihtiyacı tespit edip deneyimli satış ekibi ile titiz çalışma sergileyip müşterisine sunmaktadır.Sistem kurulumundan sonra verdiği teknik destek ve hizmet ile Güvenlik Sistemleri Ankara da tercih edilen marka haline gelmiştir. Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

ZKteco K70 Parmak İzi Okuyucu

parmak izi okuyucu
K70 ID: Parmak izi terminali, yeni işlemci teknolojisi ve raporlama sistemiyle diğer geçiş kontrol cihazları arasında açık ara öne çıkmaktadır.Parmak izi terminalleri, diğer tanılama cihazlarına göre ekonomik bir maliyette olup, fiyat/performans açısından uygun bir geçiş kontrol imkanı sunmaktadır.
Geçiş Kontrol Sistemleri dahilinde kullanılan parmak izi cihazları’nın yeni gözdesi zkteco k70 parmak izi okuyucu sistemin verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlar.
K70: ZKTeco K70 Personel Takip ve Kontrol Cihazı | Puantaj Yazılımlarıyla Tam Kapasite Çalışma Troyy Kontrol bünyesindeki Personel Takip Yazılımlarıyla rahatlıkla kullanılabilir.
K70: Data transfer işlemlerini kolaylıkla yapabilmenizi aynı zaman da veri akışında problem olmasının önüne geçebilmek için TCP/IP veya USB Flash disk yardımıyla hareket kayıtları / Personel bilgileri aktarılabiliyor.
K70: Elegant tasarımı ve dayanıklı malzemesiyle kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamak için tasarlanan K70 PDKS Terminali güçlü özellikleriyle günlük personel takibinizi basitleştiriyor.
ZKTeco K70 PARMAK İZİ OKUYUCU’NUN ÖZELLİKLERİ
-Renkli TFT Ekran
-1.000 Kullanıcı Kapasitesi
-Parmak izi, kart, şifre özellikli
-80.000 Log Kapasitesi
-ZK Optik Sensör
-TCP/IP Bağlantı
-Linux İşletim Sistemi
-Zil Çaldırma
Sizlerde Parmak İzi Okuyucu Ankara konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız Troyy Kontrol Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Devamını Oku

Farklı Tasarımlar İle Sunulan Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları

Günümüzde çeşitli markalar tarafından üretilmekte ve satışa sunulmakta olan yüz tanıma sistemi fiyatları genel olarak farklı alanlarda hizmet vermekte olan şirket ya da firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çok fazla personel ile hizmet vermekte olan şirketler, söz konusu olan sistemler sayesinde güvenliği sağlayabilir ve personellerinin bilgilerini güvenli şekilde kontrol altına alabilmektedir. Geliştirilmiş olan yazılım sistemleri sayesinde, işe giriş ve çıkışların kontrol altına alınmasını sağlayan cihazlar, kullanım amaçları ve üretim aşamasında kullanılan malzeme çeşitlerine göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır.

Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları Ve Sunulan Avantajlar

Teknolojik cihazların sayesinde geliştirilmiş özellikleri ile piyasaya sürülmekte olan yüz tanıma sistemi fiyatları ürünlerin marka ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Kişilerin yüzlerini algılayarak giriş ve çıkış noktalarının kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemler, genel olarak uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmakta ve çoğu iş yerleri tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Bahsedilmekte olan sistemler yalnızca iş alanlarında değil, aynı zamanda spor sahaları ve resmi kurum alanlarında da yaygın olarak kullanılabilmektedir. Özellikle kalabalık alanlara girilmek istendiğinde oluşabilecek olan kuyrukların önüne geçmekte olan sistemler, kolay kullanılma avantajlarını da sunmaktadır.

Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları Ve Çeşitleri

Pek çok farklı marka ve firma tarafından üretilmiş olan yüz tanıma sitemi fiyatları cihazların boyut ve içeriklerine göre farklılık göstermektedir. İş alanlarında kullanılacak olan cihazlar ile personellerin daha güvenli şekilde giriş ve çıkış yapabilmelerine olanak sunulmaktadır. Aynı zamanda bilgilerin sanal ortamlar üzerinde daha güvenli şekilde kontrol altına alınıp, korunması söz konusu olan sistemler sayesinde mümkün olmaktadır. Çeşitli özelliklerde üretilmekte olan sistemler, piyasa üzerinde uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Devamını Oku

Tüm Noktalarda Güvenlik İçin Parmak Okuyucu Cihazlar

İşletmelerde birçok farklı noktada detaylı bir güvenlik önlemi sağlanabilmesi ve giriş-çıkışların kontrol edilmesi için kullanılan parmak okuyucu cihazlar günümüzde sıklıkla tercih edilen sistemlerdir. Farklı işletme bölümlerinde belirli kişilerin giriş yapabilmesi ve risklerin ortadan kaldırılması için kullanılan bu sistemler güvenlik uygulamalarına avantaj sağlamaktadır. Bu sistemler sayesinde belirli bölgelerde hem kilitleme hem de açma gibi işlevler sağlanabilir ve her insanın farklı bir parmak izi bulunduğu için gerekli tanımlamalar kolaylıkla yapılabilir. Bu sayede her farklı kişi sadece sistemde tanımlı olan parmak izini kullanarak o bölgeye giriş sağlayabilir.

Farklı Güvenlik Sistemlerinde Parmak Okuyucu Cihazlar

İşletmelerde, kurumlarda veya özel bölgelerde belirli bir alanın giriş ve çıkışının kontrol edilmesi için kullanılan parmak okuyucu cihazlar istenilen durumlarda farklı geçiş sistemleri üzerinde entegre bir şekilde kullanılabilir. Çok yoğun bir şekilde giriş çıkış yapılan bölgelerde personellerin ve yetkili kişilerin rahatlıkla giriş işlemi sağlaması için turnike sistemleri üzerinde ve otomatik kapılarda bu cihazlar kullanılarak rahat ve kontrolü bir geçiş sağlanabilir. Bu sistemin sağladığı avantajlar arasında istenilen kişilerin geçebilmesi ve parmak izinin kayıtlı olmadığı kişilerin ise geçiş yapamaması en ön plana çıkan özellik olmaktadır.

İstenilen Noktada Kullanılan Parmak Okuyucu Cihazlar

Sisteme kayıtlı kişilerin parmak izlerini okutarak kullanabildiği parmak okuyucu cihazlar işletmelerin giriş çıkış alanlarında işletmelerdeki özel bölgelere giriş ve çıkışlarda kullanılabildiği gibi farklı noktalarda da kullanılabilir. İşletme veya kurumların talep ettiği gibi farklı noktalar arasında bulunan yemekhane, spor salonu, kulüp, dernek ve laboratuvar gibi farklı alanlar için aktif hale getirilebilen bu cihazlar aynı zamanda üyelerin ve personellerin giriş-çıkışlarını ve sahip olduğu hakları kontrol edebilmektedir.

Devamını Oku