Geçiş Kontrol Sistemleri ( parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sistemleri, yemekhane sistemleri, öğrenci takip sistemleri)

Turnike Sistemleri ( üç kollu turnike, motorlu vip turnike, yarım boy turnike, boy turnike, jetonlu turnike v.s. )
Güvenlik Sistemleri ( ip kamera sistemleri, kollu bariyer sistemleri, mantar bariyerler, road blocker, kapı tipi metal arama dedektörü, el dedektörü v.s.)

Yukarıda bakım ve onarım konusunda sağlamış olduğumuz hizmetlerin genel içerikleri hakkında yüzeysel bilgi verilmiştir. Bu doğrultuda;
Bir sistem kurmadan önce firmalar, şahıslar veya kurumlar öncelikle kurulmasını istediği sistemle alakalı firma arayışına girer. Akabinde  firmanın satmış olduğu ürünlerle ilgili gerek garanti süreci gerekte sonrasında yeteri kadar hizmet sunup sunamayacağı ile ilgili araştırma yapar.

Bakım onarım bu açıdan güven ve uzun vadede çalışabilmek adına firmamızın temel taşlarından birisidir. Referans teşkil eden bütün işlerin sonrasında vermiş olduğumuz bakım onarım hizmeti ile devamlılığımızı pekiştirmekteyiz. Eğer sizde Geçiş Kontrol Sistemleri, Turnike Sistemleri, Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet sonrası yeterlilikte sıkıntılar yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.