AKT 60 İKİZ TURNİKE SİSTEMİ

AKT 60 Turnike Sistemi

Turnike sistemleri – ikiz turnike-AKT-60 çoğu zaman sipariş üzerine üretilen geçişlerin fazla olduğu ama alanımızın dar olduğu yerlerde tercih edilmektedir. AKT-60 ikiz turnike sistemi tek gövde üzerine iki adet turnikemekanizmasının yerleştirilmesi ile ortaya çıkmış dar alanlarımızı daha verimli kullanmak adına tasarlanmıştır. Şöyle düşünelim bir yemekhane sistemi istiyoruz personel sayısıda oldukça fazla ama alanımız da yeterince geniş değil. Örn: normal akt-25 kasa 3 turnike sistemi sığa bilecek kadar yerimiz varken. tek gövdenin içinde AKT-50 ikiz turnike sisteminden 5 adet konumlandıra bilmekteyiz.

AKT-60 ikiz turnike sistemi, AKT-50 ikiz turnike sisteminden ayıran en belirgin özelliği çift ayak üzerine konumlandırılmış olmasıdır.

AKT-60 ikiz turnike sistemi bunun dışında tek bir adet kurulduğunda bir tarafını giriş diğer tarafınıda çıkış olarak kullanabilmemize olanak sağlamaktadır.  Ayrıca ikiz turnike sistemi şık görünümü ilede kurulumun gerçekleştiği yerlerde hiç sırıtmamaktadır.

Turnike sistmleri ile ilgil daha detaylı bilgi almak için sağ taraftakı ürün listesinden farklı modellerimizi inceleye bilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

AKT 60 Double Turnike Sistemi Özellikleri

Ana Gövde1.5 mm – 304 Kalite Paslanmaz Çelik – SB desenli
Enerji /Çalışma Voltajı115-240 V.50/60 Hz. AC / 24V DC
Kontrol SistemiKuru Kontak veya TTL.CMOS.5-48 v. arası gerilimle kontrol ,her türlü geçiş kontrol ünitesi ile uyum içinde çalışabilme.Ops.RS.232 fonksiyonu ile kontrol edilebilme
Geçiş Engelleme-Kollar120′ aralıklı yerleştirilmiş kontrollü dönen;Teker teker sökülüp takılabilen Q32 X1.2 mm ebadında paslanmaz çelik kollar
Çalışma Şekli24 V DC selenoidler ile; kilitleme selenoidler çekili iken gerçekleşir. (Panik durumunda sistem enerjisi kesilerek Turnike her iki yönde geçişe açık hale gelir)
Geçiş Yönü KontrolüHer İki yöne Açık Pozisyon &Ops.Tek Yön Açık-Tek Yön Kapalı Poz &Ops.Her İki Yön Kapalı Pozisyon
Hareket KontrolüBir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü geçtiktan sonra bir sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve yumuşatılarak sağlanır
Geçiş İkazı Durumuİki yönde birer adet ( Yeşil Işık “Geçişe Açık”/Kırmızı Işık “Geçişe Kapalı”) gösterge paneli & Geçiş esnasında sesli buzzer fonksiyonu
Opsiyonel AksesuarlarDüşen Kol Mekanizması/Buton Kontrol Ünitesi/ Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici / Digital Sayaç ( Resetli-Resetsiz) / Fotosel Alarm Sensörü / Montaj Platformu vb.
Çalışma Isısı– 20°C / + 68°C
Standart BoyutlarEn: 415 mm / Boy : 820 mm / Yükseklik: 980 mm
Paketli ÖlçüEn: 45 cm / Boy : 85 cm / Yükseklik: 105 cm
Paketli Ağırlık70 Kg
SertifikaISO 9001:2008 & CE
Garanti2 yıl